Hoppa till innehåll

Gravstenar i Kristianstad

Ring och boka tid så att vi säkert är på plats.

Kontoret är semesterstängt vecka: 29 och 30

Öppettider
Måndag - Fredag
8:00 - 16:00

Adress
Norra Bjärlövsvägen 14
291 95 Färlöv

0454-772440

E-post
info@grf.se

Telefon
0454-772440

Medarbetare

VD

Joakim Hansen

Mobil: 0708-739837

E-post: joakim.hansen@grf.se

Förvaltningsansvarig

Lars-Rune Bengtsson

Telefon: 0454-77 24 55

E-post: larsrune.bengtsson@grf.se

Kundservice, Logistik

Helena Lagnelöv

Telefon: 0704-55 38 51

E-post: helena.lagnelov@grf.se

Försäljning

Josefin Nilsson

Telefon: 0454-77 24 43

E-post: josefin.nilsson@grf.se

Försäljning

Lena Sturesson

Telefon: 0454-77 24 48

E-post: lena.sturesson@grf.se

Försäljning

Ylva Berndtsson

Telefon: 0454-77 24 57

E-post: ylva.berndtsson@grf.se

Försäljning

Ivonne Hansson

Telefon: 0454-77 24 53

E-post: ivonne.hansson@grf.se

Gravering

Klavs Asmanis

Telefon: 0708-73 98 35

E-post: klavs.asmanis@grf.se

Ekonomi

Dennis Tran

E-post: dennis.tran@naturstenskompaniet.se

Fler bilder